Palm 2 akvareller 1874 och 1876

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALM, GUSTAF WILHELM (1810-1890), 2 akvareller, ca 15x21 cm. Båda signerade varav en Rinkesta 12 juli 1874, den andra 27 juli 1876. Ramade.

731625

2020-02-02