Pieter DAniel Dik oljemålning

Pieter DAniel Dik oljemålning
Pieter DAniel Dik oljemålning
Pieter DAniel Dik oljemålning
Pieter DAniel Dik oljemålning
Pieter DAniel Dik oljemålning
Pieter DAniel Dik oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PIETER DANIEL DIK (Holland, 1943-1984): "Hindar som dricker i gryningen", signerad, olja på duk, ca 76x99 cm

731627

2020-02-08