Piedestalbord
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PIEDESTALBORD, förgyllt underrede i svarvat och skuret trä, underskiva i klarglas, toppskiva i spegelglas med slipad dekor, 1900-talets första hälft, höjd ca 73, 42 x 42 cm
Bruksslitage, underskiva med enstaka nagg
731634
2020-02-16