Piedestalbord

Piedestalbord
Piedestalbord
Piedestalbord
Piedestalbord
Piedestalbord
Piedestalbord
Piedestalbord
Piedestalbord

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PIEDESTALBORD, förgyllt underrede i svarvat och skuret trä, underskiva i klarglas, toppskiva i spegelglas med slipad dekor, 1900-talets första hälft, höjd ca 73, 42 x 42 cm

Bruksslitage, underskiva med enstaka nagg

731634

2020-02-16