Vicke Lindstrand, Zebra Vas

Vicke Lindstrand, Zebra Vas
Vicke Lindstrand, Zebra Vas
Vicke Lindstrand, Zebra Vas
Vicke Lindstrand, Zebra Vas
Vicke Lindstrand, Zebra Vas
Vicke Lindstrand, Zebra Vas
Vicke Lindstrand, Zebra Vas
Vicke Lindstrand, Zebra Vas

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VICKE LINDSTRAND (1904-1983): vas, Zebra, Kosta, signerad LH1115, underfångsglas i rött och vitt, höjd ca 16.5 cm

Bruksslitage, smärre repor

731673

2020-02-09