Bertil Almlöf oljemålning

Bertil Almlöf oljemålning
Bertil Almlöf oljemålning
Bertil Almlöf oljemålning
Bertil Almlöf oljemålning
Bertil Almlöf oljemålning
Bertil Almlöf oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

BERTIL ALMLÖF (född 1930): Komposition, signerad och daterad -61, olja på duk, 62x82 cm

731674

2020-02-02