Samling hattar

Samling hattar
Samling hattar
Samling hattar
Samling hattar
Samling hattar
Samling hattar
Samling hattar
Samling hattar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SAMLING HATTAR, för dam och herr, 1900-talets mitt, 8 st, ull, filt, päls, varierande storlekar

bruksslitage

731678

2020-02-12