Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FRANCOIS XAVIER BRICARD (1881-1935): Spelande gosse, signerad F Bricard, olja på duk, ca 82x50 cm
Smärre slitage. Smärre pastellagerbortfall på ram.
731684
2020-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här