Francois Xavier Bricard

Francois Xavier Bricard
Francois Xavier Bricard
Francois Xavier Bricard
Francois Xavier Bricard
Francois Xavier Bricard
Francois Xavier Bricard

Klubbat för:

4 200 SEK

4 000 SEK

FRANCOIS XAVIER BRICARD (1881-1935): Spelande gosse, signerad F Bricard, olja på duk, ca 82x50 cm

Smärre slitage. Smärre pastellagerbortfall på ram.

731684

2020-02-02