Helmer Masolle

Helmer Masolle
Helmer Masolle
Helmer Masolle
Helmer Masolle

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELMER MASOLLE (1884-1969): Nakenakt, signerad Masolle, etsning, ca 18x15 cm

Missfärgad passepartout

731686

2020-02-02