Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
RAGUSKED, silver, Otto Wilhelm Kjellberg (1836-1875/84), Västerås 1864, modell "Gammal Fransk", längd ca 28 cm, vikt ca 111 g
Slitage, gravyr, smärre stötskador
731695
2020-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här