Ragusked Otto Wilhelm Kjellberg

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RAGUSKED, silver, Otto Wilhelm Kjellberg (1836-1875/84), Västerås 1864, modell "Gammal Fransk", längd ca 28 cm, vikt ca 111 g

Slitage, gravyr, smärre stötskador

731695

2020-02-02