Klubbat för:
4 000 SEK
2 000 SEK
Knud Sinding (1875-1946): Vaktparad Köpenhamn, monogramsignerad KS 1902, olja på duk, ca 39x54 cm
Färgbortfall, bruksslitage
731706
2020-02-09