Bestick silver Hallbergs Stockholm
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BESTICK, 13 dlr., silver, Hallbergs, Stockholm 1950-tal, modell "Kungsholm", bestående av: 6 bordsgafflar, 6 bordsknivar och kompottsked, längd ca 17,5-21 cm, vikt exkl. knivar ca 438 g, etui (ej original) medföljer
Smärre slitage
731710
2020-02-02