Bestick silver Hallbergs Stockholm

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BESTICK, 13 dlr., silver, Hallbergs, Stockholm 1950-tal, modell "Kungsholm", bestående av: 6 bordsgafflar, 6 bordsknivar och kompottsked, längd ca 17,5-21 cm, vikt exkl. knivar ca 438 g, etui (ej original) medföljer

Smärre slitage

731710

2020-02-02