Soffbord Bertil Fridhagen
Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, Svenska Möbelfabrikerna, Bodafors, 1950-tal, soffbord i mahogny med formpressad skiva, sammankopplade ben, etikettmärkt, höjd ca 58, 76x60 cm
Bruksslitage, fläckar, stälvis blekt+
731718
2020-02-03