John Ivar Berg akrylmålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "En stjärna sprängs", monogramsignerad och daterad 98, akryl på duk, ca 67x57 cm
Kuntoraportti
731722
Päivämäärä:
2020-02-07