John Ivar Berg akrylmålning

John Ivar Berg akrylmålning
John Ivar Berg akrylmålning
John Ivar Berg akrylmålning
John Ivar Berg akrylmålning
John Ivar Berg akrylmålning
John Ivar Berg akrylmålning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

JOHN IVAR BERG (1916-2003): "En stjärna sprängs", monogramsignerad och daterad 98, akryl på duk, ca 67x57 cm

Kuntoraportti

731722

Päivämäärä:

2020-02-07