Wahlberg, Per, Bildbyrån Kamerareportage AB

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WAHLBERG, Per/Bildbyrån Kamerareportage AB, "Madonna", Madonna uppträder på Eriksberg 30 juni 1990, numrerad 8/9, fotografi, 40 x 52 cm (ram) 28 x 39,5 cm

731726

2020-02-02