Lena Cronqvist litografi

Lena Cronqvist litografi
Lena Cronqvist litografi
Lena Cronqvist litografi
Lena Cronqvist litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENA CRONQVIST (född 1938): Kompositiont, signerad Lena Cronqvist ea, litografi, bildmått ca 68x51 cm

731732

2020-02-02