Franco Costa serigrafi
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FRANCO COSTA (född 1934): "Begin to point higher", Americas Cup, "12 Metre World Championship 87, Fremantle Australia", signerad Franco Costa i trycket, serigrafi, daterad 1987, bladstorlek ca 94x68 cm
Ingår i temaauktionen "Nautica"
Ej examinerad ur ram
731734
2020-04-12