Franco Costa serigrafi

Franco Costa serigrafi
Franco Costa serigrafi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANCO COSTA (född 1934): "Begin to point higher", Americas Cup, "12 Metre World Championship 87, Fremantle Australia", signerad Franco Costa i trycket, serigrafi, daterad 1987, bladstorlek ca 94x68 cm

Ingår i temaauktionen "Nautica"

Ej examinerad ur ram

731734

2020-04-12