Irénée Rochard skulptur

Irénée Rochard skulptur
Irénée Rochard skulptur
Irénée Rochard skulptur
Irénée Rochard skulptur
Irénée Rochard skulptur
Irénée Rochard skulptur
Irénée Rochard skulptur
Irénée Rochard skulptur
Irénée Rochard skulptur
Irénée Rochard skulptur

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

IRÉNÉE ROCHARD (1906-1984): Atlet, signatur på stensockel, 1900-talets andra hälft, patinerad metall, höjd ca 31, längd 59,5 cm

Sockel med nagg och repor

731745

2020-02-02