Ralph Rilton oljemålning

Ralph Rilton oljemålning
Ralph Rilton oljemålning
Ralph Rilton oljemålning
Ralph Rilton oljemålning
Ralph Rilton oljemålning
Ralph Rilton oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RALPH RILTON (1907-2006): "Ateljeutsikt Torshälla", olja på pannå, signerad Rilton 92, mått ca 59x72 cm

731780

2020-02-02