Limoges tête-à-tête

Limoges tête-à-tête
Limoges tête-à-tête
Limoges tête-à-tête
Limoges tête-à-tête
Limoges tête-à-tête
Limoges tête-à-tête
Limoges tête-à-tête
Limoges tête-à-tête

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LIMOGES, tête-à-tête, 6 dlr, porslin, 1900-talets första hälft, Frankrike, förgylld dekor, höjd 3-16, brickans mått 32x30 cm

731785

2020-02-02