Louis Braun oljemålning
2020-02-03
731788
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LOUIS BRAUN (1836-1916): Officer till häst, signerad och daterad 1899, Blankenburg, olja på pannå, ca 71x51 cm
PROVENIENS: Den adliga släkten Hjärne