Louis Braun oljemålning

Louis Braun oljemålning
Louis Braun oljemålning
Louis Braun oljemålning
Louis Braun oljemålning
Louis Braun oljemålning
Louis Braun oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOUIS BRAUN (1836-1916): Officer till häst, signerad och daterad 1899, Blankenburg, olja på pannå, ca 71x51 cm

PROVENIENS: Den adliga släkten Hjärne

731788

2020-02-03