Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SAM UHRDIN (1886-1964): Kvinnoporträtt, signerad, olja på duk, ca 45x36 cm
PROVENIENS: Den adliga släkten Hjärne
731804
2020-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här