Oidentifierad konstnär olja på duk

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Stilleben med blå bukett, monogramsignerad AH samt daterad 1901, olja på duk, ca 38x45 cm

PROVENIENS: Den adliga släkten Hjärne

Krackeleringar

731811

2020-02-03