Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
MÅNSKENSLAMPA, 1800-talets slut, rosa glaskupa, mässingsmontage, justerbar, lampans höjd ca 60 cm
Skador, slutknoppen bruten
731814
2020-02-02