Månskenslampa

Månskenslampa
Månskenslampa
Månskenslampa
Månskenslampa
Månskenslampa
Månskenslampa

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

MÅNSKENSLAMPA, 1800-talets slut, rosa glaskupa, mässingsmontage, justerbar, lampans höjd ca 60 cm

Skador, slutknoppen bruten

731814

2020-02-02