Fällbord alrot
2020-02-03
731821
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÄLLBORD, skiva fanerad i alrot, 1800-talets första hälft, oval skiva, svärtad tredelad pelarfor, höjd ca 73, 55x39 cm
Skivan med lagningar