Fällbord alrot

Fällbord alrot
Fällbord alrot
Fällbord alrot
Fällbord alrot
Fällbord alrot
Fällbord alrot

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÄLLBORD, skiva fanerad i alrot, 1800-talets första hälft, oval skiva, svärtad tredelad pelarfor, höjd ca 73, 55x39 cm

Skivan med lagningar

731821

2020-02-03