Klubbat för:
2 600 SEK
1 200 SEK
CHRISTIAN DIOR, kuvertväska, 1900-talets andra hälft, monogramkanvas, detaljer i skinn och vitmetall, handtag och axelkedja, ca 18x28 cm
Brukslitage
731830
2020-02-04