Kuvertväska Dior

Kuvertväska Dior
Kuvertväska Dior
Kuvertväska Dior
Kuvertväska Dior
Kuvertväska Dior
Kuvertväska Dior

Klubbat för:

2 600 SEK

1 200 SEK

CHRISTIAN DIOR, kuvertväska, 1900-talets andra hälft, monogramkanvas, detaljer i skinn och vitmetall, handtag och axelkedja, ca 18x28 cm

Brukslitage

731830

2020-02-04