Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR(1900-tal): Liggande kvinna, signerad P. Riemer, olja på duk, kopia efter Pompeo Batoni´s "Mary Magdalene", ca 56x65 cm

Smärre ytslitage

731849

2020-02-04