Oljemålning kopia av Rembrandts Danaë

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAREK HOFFMANN (samtida): "Danaë", signerad a tergo, olja på duk, efter original av Rembrandt, ca 66x82 cm

731866

2020-02-03