Lena A Linderholm litografier

Lena A Linderholm litografier
Lena A Linderholm litografier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947) (2) litografier, stilleben, signerad samt numerad 217/225, ca 52x71 cm, samt 185/225, ca 57x78 c

731883

2020-02-06