Oljemålning holländsk skola

Oljemålning holländsk skola
Oljemålning holländsk skola
Oljemålning holländsk skola
Oljemålning holländsk skola

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, sekelskiftet 1700/1800, holländsk skola, figurer i landskap, olja på pannå, senare förgylld ram, osignerad, 18x14,5 cm

Krackelyr, retuscher, pannå med lagning

731898

2020-02-02