Lars Johansson oljemålning

Lars Johansson oljemålning
Lars Johansson oljemålning
Lars Johansson oljemålning
Lars Johansson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS JOHANSSON: komposition, olja på duk, signerad, 35 x 55 cm.

Sedvanligt ytslitage.

731906

2020-02-13