Björn Krestesen blandteknik

Björn Krestesen blandteknik
Björn Krestesen blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJÖRN KRESTESEN (Född 1951): komposition blandteknik, signerad och daterad -92, bladstorlek ca 56,5 x 76 cm.

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.

731910

2020-02-13