Certina New Art herrarmbandsur i 18 k
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CERTINA, armbandsur, New Art, 18 k guld, 1970-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 441.3810.68, läderband, spänne i gulddoublé, diameter 33,4 mm
SAV garanterar ej funktionen, gravyr, glas med repor, läderband med skada
731914
2020-02-10