Spegel Kristusmonogram

Spegel Kristusmonogram
Spegel Kristusmonogram
Spegel Kristusmonogram
Spegel Kristusmonogram
Spegel Kristusmonogram
Spegel Kristusmonogram

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGEL, 1900-talets mitt, med Kristusmonogram, plätterad gjutjärn, krön med bl.a. heliga graalen, mått ca 63x56 cm

Senare spegel, smärre slitage

731918

2020-02-08