Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANNIKA VON HAUSSWOLFF , litografi, signerad, daterad -90?, numrerad 50/135, dagmått 54x36 cm
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram
731921
2020-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här