Annika von Hausswolff

Annika von Hausswolff
Annika von Hausswolff

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANNIKA VON HAUSSWOLFF , litografi, signerad, daterad -90?, numrerad 50/135, dagmått 54x36 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

731921

2020-02-15