Oiva Toikka glasfågel

Oiva Toikka glasfågel
Oiva Toikka glasfågel
Oiva Toikka glasfågel
Oiva Toikka glasfågel
Oiva Toikka glasfågel
Oiva Toikka glasfågel
Oiva Toikka glasfågel
Oiva Toikka glasfågel
Oiva Toikka glasfågel
Oiva Toikka glasfågel

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIVA TOIKKA, "Valkoposkihanhi" (Vitkindad gås), figurin, Nuutajärvi, Finland, signerad och numrerad O.Toikko Nuutajärvi 43/2000, etikettmärkt Ittala, höjd ca 21 cm, längd 30 cm

731942

2020-02-02