Oiva Toikka glasfågel

Oiva Toikka glasfågel
Oiva Toikka glasfågel
Oiva Toikka glasfågel
Oiva Toikka glasfågel
Oiva Toikka glasfågel
Oiva Toikka glasfågel
Oiva Toikka glasfågel
Oiva Toikka glasfågel
Oiva Toikka glasfågel
Oiva Toikka glasfågel
Oiva Toikka glasfågel
Oiva Toikka glasfågel

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIVA TOIKKA, "Korpikäki", figurin, glas, årsfågel 2003, signerad och daterad O. Toikka Nuutajärvi 2003, höjd ca 14 cm, längd ca 21.
originallåda i form av fågelholk i finsk furu medföljer.

731955

2020-02-02