Bing Gröndal, Golden sun
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bing & Gröndal, Danmark, 1900-tal, porslin, bestående av: 7 st kaffekoppar, 10 st fat, 1 st tekopp med 4 st fat, 6 st fat till moccakoppar
slitage, repor, nagg, 7 delar med nagg medföljer
731971
2020-02-02