Bing Gröndal, Golden sun

Bing Gröndal, Golden sun
Bing Gröndal, Golden sun
Bing Gröndal, Golden sun
Bing Gröndal, Golden sun
Bing Gröndal, Golden sun
Bing Gröndal, Golden sun

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

Bing & Gröndal, Danmark, 1900-tal, porslin, bestående av: 7 st kaffekoppar, 10 st fat, 1 st tekopp med 4 st fat, 6 st fat till moccakoppar

slitage, repor, nagg, 7 delar med nagg medföljer

731971

2020-02-02