Stolar farstrul Danmark

Stolar farstrul Danmark
Stolar farstrul Danmark
Stolar farstrul Danmark
Stolar farstrul Danmark
Stolar farstrul Danmark
Stolar farstrul Danmark
Stolar farstrul Danmark
Stolar farstrul Danmark
Stolar farstrul Danmark
Stolar farstrul Danmark

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FARSTRUL, stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft, Danmark, senare bemålade, delvis stämpelmärkta Farstrup 138, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

731975

2020-02-03