Lis Thomasson

Lis Thomasson
Lis Thomasson
Lis Thomasson
Lis Thomasson
Lis Thomasson
Lis Thomasson
Lis Thomasson
Lis Thomasson
Lis Thomasson
Lis Thomasson
Lis Thomasson
Lis Thomasson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LIS THOMASSON (född 1929): (2) Kustlandskap resp fiskare, signerade och daterade L Thomasson, olja på duk, ca 25x27 resp 28x30 cm

731980

2020-02-02