Björn Wessman

Björn Wessman
Björn Wessman
Björn Wessman
Björn Wessman
Björn Wessman
Björn Wessman

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BJÖRN WESSMAN (född 1949): "Vild", signerad a tergo Björn Wessman, olja på duk, ca 22x27 cm

731984

2020-02-02