Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STOLAR (9) gustaviansk sti 1900-tal, 6 stolar + 2 karmstolar, 1 fotpall, trä med skurna dtealjer, bemålade, stoppade dynor med textil klädsel, sitthöjd (stolarna) ca 50, total, höjd 100 cm

Karmstolarna är renoverade, bruks och åldersrelaterat slitage

731985

2020-02-06