Stolar
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
STOLAR (9) gustaviansk sti 1900-tal, 6 stolar + 2 karmstolar, 1 fotpall, trä med skurna dtealjer, bemålade, stoppade dynor med textil klädsel, sitthöjd (stolarna) ca 50, total, höjd 100 cm
Karmstolarna är renoverade, bruks och åldersrelaterat slitage
731985
2020-02-06