Oiva Toikka glasfigurin
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIVA TOIKKA, "Jalokiwin muna", figurin i glas, Nuutajärvi, Finland, i form av ett ägg, polykrom dekor, signerad Oiva Toikka Nuutajärvi, Notsjö, numrerad 447/750, höjd ca 12,5 cm, diameter ca 9 cm
731987
2020-02-04