Vikskärm 1900-talets början

Vikskärm 1900-talets början
Vikskärm 1900-talets början
Vikskärm 1900-talets början
Vikskärm 1900-talets början
Vikskärm 1900-talets början
Vikskärm 1900-talets början
Vikskärm 1900-talets början
Vikskärm 1900-talets början

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIKSKÄRM, 1900-talets början, fyra delar, blårutigt bomullstextil, bemålat trä, gräddvit kulör, möjligtvis originaltextil, höjd ca 179, längd ca 204 cm

Senare bemålning, smärre slitage, åldersrelaterad slitage på textil

731989

2020-02-04